18 sierpnia na Skockim Orliku rozegrano jednodniowy Turniej Piłkarski w ramach Gminnej Ligi Piłki Nożnej. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 8 drużyn (6 zespołów seniorów oraz 2 juniorów).

Turniej przeprowadził animator sportu Tomasz Jarzembowski. Zmieniona formuła rozgrywek spotkała się z aprobatą uczestników czego efektem jest zaplanowany na 15 września Turniej o Puchar Gminnej Ligi Piłki Nożnej. Bardzo cieszy udział w rozgrywkach drużyn juniorów – mamy nadzieję, że pasja do piłki i sportu pozostanie w nich na długo i wkrótce staną się podporą drużyny seniorskiej.

Tabela punktów drużyn seniorów

Miejsce/DrużynaPunkty
1.      Niedźwiedziny

2.      Rościnno

3.      Sława Wielkopolska

4.      Łosiniec

5.      Potrzanowo

6.      Rejowiec

13

12

9

7

3

0

Zwycięzcą rozgrywek juniorów został zespół z Potrzanowa, a drugie miejsce zajęła drużyna z Łosińca.

Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos wręczył  Puchary oraz bony do wykorzystania na zakup sprzętu sportowego w ramach nagrody za walkę, wytrwałość i zaangażowanie drużyn, życząc jednocześnie, aby nie tracili zapału do treningów i spotkań na boisku.

Serdecznie zapraszamy  15 września na ORLIK!