Gmina Skoki wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców dokłada wszelkich starań, aby istniejące obiekty sportowe i rekreacyjne były bezpieczne dla mieszkańców oraz służyły im jako miejsce odpoczynku, aktywności fizycznej oraz integracji. W związku z tym w 2017 roku podjęto wiele działań zarówno na boiskach sportowych na terenie gminy, jak i na stadionie miejskim oraz placach zabaw, żeby obiekty te jak najlepiej spełniały swoje funkcje. Najważniejsze prace jakie wykonano to m.in.:

– montaż piłkochwytów na boiskach sportowych w Szczodrochowie, Rościnnie oraz Roszkowie,
– przebudowa ogrodzenia boiska w Jabłkowie,
– wykonanie prac ziemnych na terenach boisk w Potrzanowie, Sławie Wielkopolskiej oraz terenie przy placu zabaw w Sławicy,
– zakup urządzeń zabawowych na plac zabaw w Stawianach oraz Chociszewie,
– wymiana palisady na placach zabaw na terenie Skoków,
– wykonanie ogrodzenia płyty boiska oraz terenu Stadionu sportowego w Skokach,
– montaż monitoringu na kompleksie boisk sportowych ORLIK,
– wykonanie dokuemntacji technicznej niezbędnej do przygotowania inwestycji sportowo- rekreacyjnych w Skokach, Rejowcu oraz Potrzanowie (nad jez. Włókna)

Łączny koszt wszystkich w/w inwestycji to: 185.031,79 zł.

Ponadto corocznie wykonywane są przeglądy obiektów sportowych oraz urządzeń na placach zabaw. Wszelkie prace konserwacyjne oraz drobne naprawy są wykonywane niezwłocznie.

Please enter your comment!