Szanowni Państwo w tym roku wieś Potrzanowo obchodzi 650 – lecie powstania. Ten szczególny jubileusz zainspirował mnie do tego, aby pokazać jak ta wieś jest piękna. Dla mnie to przede wszystkim dom rodzinny. Zdjęcie, które zamieszczam myślę, że dla mieszkańców Potrzanowa jest bardzo charakterystyczne.  

A Państwo jak widzicie to miejsce?

Jeśli chcecie podzielić się sowimi zdjęciami bardzo chętnie je zamieścimy. Zapraszamy mieszkańców, ale również osoby, które wypoczywają we wsi Potrzanowo, aby nam tubylcom pokazali „swoje miejsce” w Potrzanowie. Zdjęcia przesyłajcie na adres mailowy k.stefaniak@gmina-skoki.pl. Maksymalnie 3 w jednej wiadomości. Jeśli mają Państwo więcej niż 5 zdjęć prosimy dostarczyć je osobiście na nośniku danych do pokoju nr 18 lub 10 do 31 lipca.

Jednocześnie informujemy, że przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na ich publikacji na każdym polu (tj. stronie internetowej i Facebooku Miasta i Gminy Skoki oraz wydawanych publikacjach promujących naszą gminę).