Przekonaliśmy się o tym wszyscy podczas 19 Finału WOŚP. Po raz kolejny porwała nas gorąca atmosfera Owsiakowego grania. Jeszcze raz dziękujemy za aktywny udział osobom, które mimo chłodu zimowej aury, odnalazły w sobie ciepło, a może raczej gorączkę, dzięki czemu zagrała także u nas „ta najpiękniejsza i najbardziej kolorowa Orkiestra Świata”.

15 lutego 2011 r., w murach skockiej Biblioteki Publicznej dziękowaliśmy wolontariuszom, którzy 9 stycznia stanęli nakręceni, gotowi do działania. Był tort i gorące uściski dłoni Pana Burmistrza Miasta i Gminy Skoki Tadeusza Kłosa oraz Pani Gabrieli Bałażyk Przewodniczącej Sztabu „Gorące Serca”.

Dziękujemy!!! Już dziś liczymy na Waszą pomoc w przyszłym roku!!! Bez Was nie będzie tak barwnie, bez Was na pewno się nie uda!!!

Pozdrawiamy, do zobaczenia za rok!!!

WOP_podzikowania

WOP_podzikowania_1

WOP_podzikowania_2

WOP_podzikowania_3

WOP_podzikowania_4

WOP_podzikowania_5

WOP_podzikowania_6

WOP_podzikowania_7

WOP_podzikowania_9

WOP_podzikowania_10

WOP_podzikowania_11