Koncert, który odbył się 31 stycznia 2014 w wykonaniu połączonych sił Madmoiselle Carmel & the Zebras i Grupy Artystycznej Skoczki okazał się niezwykłym wydarzeniem artystycznym. Był to pierwszy występ dzieci z repertuarem w wersji angielskiej i polskiej, w rytmie gospel i reagge. Pierwszy, w którym mogliśmy podziwiać młodych artystów w nowej odsłonie. Świetnie zaśpiewali soliści bardzo dobrze sprawiły się na scenie najmłodsze dzieciaki.   Było dynamicznie, nowocześnie, młodzieżowo i interesująco. Koncert był efektem warsztatów taneczno – wokalnych z solistką Kariną Olejniczak i akompaniatorem Mateuszem Dońcem. Zaśpiewaliśmy dla wolontariuszy, podziękowaliśmy im za ich trud kwestowania podczas minionego Finału WOŚP oraz dla naszych bliskich. To było fantastyczne przeżycie podsumowały koncert Skoczki. Gratulujemy.

Koncert zorganizowała Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Skokach.

wolontariusze_1 wolontariusze_2 wolontariusze_3 wolontariusze_4

wolontariusze_5 wolontariusze_6 wolontariusze_7 wolontariusze_8

wolontariusze_9 wolontariusze_10 wolontariusze_11 wolontariusze_12

wolontariusze_13 wolontariusze_14 wolontariusze_15 wolontariusze_16

wolontariusze_17 wolontariusze_18