Kolędowanie Przedszkolaków

1-DSC0256513 grudnia w Przedszkolu Publicznym w Jabłkowie, oddział Łosiniec, odbył się finał konkursu muzycznego „Kolędowanie Przedszkolaków”.

W konkursie wzięły udział 3 – 4 – 5 i 6 letnie dzieci. Zadaniem uczestników było wykonanie jednej kolędy polskiej, a celem konkursu było popularyzacja i śpiewanie polskich kolęd oraz kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia i rozwijanie dziecięcych pasji muzycznych .

Jury konkursu w składzie p. Danuta Dobrzycka-Klimczak, p. Patrycja Widzińska oraz p. Daria Zielińska przyznały I miejsce Marcie Szymkowiak z Rejowca, II miejsce Erykowi Elińskiemu z Jabłkowa, a III miejsce Klaudii Kędziora z Rejowca. Wyróżnienia otrzymali: Marta Podraza, Zuzanna Marks, Mateusz Piechowiak, Amelia Biedna, Szymon Charubin, Natalia Baniecka, Zofia Grzechowiak, Amelia Gier, Maria Szymczak.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy.