Ach, co to był za koncert !
Tyle Pań w jednym miejscu Skoki jeszcze nie widziały… Szanowne Damy, Panny i Dziewczęta tłumnie przybyły do hali widowiskowej skockiego Gimnazjum na koncert z okazji Dnia Kobiet, zatytułowany „Dla Was gramy piękne Damy”.
Jak co dnia, tak i tej niedzieli towarzyszyli im zacni Mężowie, Narzeczeni, Tatusiowie.

4 marca, o godz. 16.00 hala Gimnazjum „pękała w szwach”. Już od progu Panie powitano iście uroczyście, jak na charakter imprezy przystało. „Starsi Panowie dwaj”, w osobach Antoniego Wiśniewskiego i Wojciecha Glinkiewicza wręczali wręczali Damom żółte tulipany i słodkie co nieco, „ubrane” w bilecik z życzeniami od Biblioteki.

Kwiaty dla Kobiet ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Skoki pan Tadeusz Kłos.

Koncert ujął publiczność. Prowadzący Daniel Kustosik, Dyrektor Naczelny i Artystyczny Teatru Muzycznego z Poznaniu śpiewał i bawił zgromadzonych. Soliści: Olga Gładysz, Agnieszka Wawrzyniak, Wiesław Paprzycki i Bartosz Kuczyk podbili serca Skoczan, zachwycając barwą swoich głosów. Wśród arii znalazły sie „Brunetki, blondynki”, „Graj Cyganie”, „Serce”, „Artystki z variete” i wiele innych znanych utworów.

 

 

Koncert zorganizowany i pryzgotowany został przez Bibliotekę Publiczną w Skokach.
Organizatorzy dziękują Szanownej Publiczności za wspaniałą atmosferę, spontaniczność i ciepłe przyjęcie artystów.