Przypominamy od 1 września 2021 brak KARTY PSZOK uniemożliwi oddanie odpadów komunalnych w PSZOK-u.

Aby otrzymać kartę PSZOK, właściciel nieruchomości (podmiot składający deklarację) musi złożyć wniosek do Urzędu Miasta i Gminy w Skokach. Wniosek w formie elektronicznej znajdziesz na stronie www.gmina-skoki.pl, pod baneren „Gospodarka Odpadami”. Możesz także złożyć go osobiście w Urzędzie, tu dostaniesz odpowiedni wniosek.

Wnioski oraz więcej informacji znajdziesz w zamieszczonym poniżej artykule:

Teraz możecie Państwo śledzić swoje limity w PSZOK-u!

Wystarczy wejść na stronę Gminy Skoki i kliknąć baner na stronie głównej:

i w wymaganym polu wpisać kod kreskowy swojej karty.

Dostęp do konta możliwy jest również poprzez aplikację ECOHarmonogram. (EcoHarmonogram -> więcej -> Użytkownik PSZOK).

zrzut ekranu z aplikacji PSZOK

Dzięki połączeniu aplikacji z kartą PSZOK, podejrzysz swój aktualny stan limitów oraz dostaniesz potwierdzenie wizyty na PSZOK-u.

To nie koniec nowości!!!

Swoją kartę PSZOK możesz mieć także w telefonie. Dzięki aplikacji EcoHarmonogram, kartę PSZOK możemy mieć w wersji elektronicznej.

Przykładowy kod kreskowy kart PSZOK w aplikacji