W związku z bardzo dużym zainteresowaniem oraz pozytywną oceną finansowanego w 2021 roku z budżetu Gminy Skoki projektu bezpłatnych usług rehabilitacyjnych dla uprawnionych mieszkańców rozpoczynamy realizację kolejnego projektu, skierowanego dla osób w wieku emerytalnym – bezpłatne zabiegi rehabilitacyjne 2022.

Kto może skorzystać ze sfinansowanych przez Gminę zabiegów?

W projekcie może uczestniczyć mieszkaniec Miasta i Gminy Skoki , który:

• jest w wieku emerytalnym (skończone 60 lat – kobiety, 65 – mężczyźni),
  • posiada skierowanie od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty świadczącego usługi w ramach umowy z NFZ,
  • jest mieszkańcem Gminy Skoki i nie korzystał z rehabilitacji finansowanej z budżetu Gminy Skoki w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jak się zapisać?

• ZAPISY od 1 LUTEGO na zabiegi prowadzi bezpośrednio Gabinet Rehabilitacji: nr tel. 510-136-906, w dni robocze w godz. 8.00 – do 16.00,
  • Zapisywane będą TYLKO OSOBY ZE SKIEROWANIEM (skierowanie ważne jest 3 miesiące).

Do kiedy będzie trwał projekt, ilu mieszkańców może skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji?

• Projekt będzie realizowany od 1 lutego do 20 grudnia 2022 roku,
  • Z budżetu Gminy Skoki przeznaczono na ten cel 50.000 zł, kwota ta ogranicza ilość osób, które będą mogły skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji.
  • Do udziału w projekcie będą kwalifikowane osoby, wg. kolejności zgłoszeń.

Wykonawca usług: Gabinet Fizjoterapii w Skokach, ul. Ciastowicza 12 wyłoniony został w drodze konkursu.