Koncert Stanisława Soyki – 5 października

  144

  Szczegóły wydarzenia

  • Date:

  5 października o godzinie 18 (czwartek) w Restauracji MORAŚ w Skokach odbędzie się koncert Stanisława Soyki.

  OBOWIĄZYWAĆ BĘDĄ BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI do odebrania od 18 WRZEŚNIA w Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach.

   
  Będzie to zwieńczeniem kolejnej edycji Muzycznej Jesienie w Puszczy Zielonce.
  Stanisława Soyki to znany wielu pokoleniom śpiewak, instrumentalista i kompozytor, od lat należący do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej.
  Wszyscy znamy jego utwory: „Tolerancja (na miły Bóg)” czy „Cud niepamięci”, których mamy nadzieję, nie zabraknie na październikowym koncercie w Skokach.
   
  Podczas tegorocznej Muzycznej Jesienie w Puszczy Zielonce wystąpią jeszcze:
  – 15 września o godz. koncert Krzysztofa Antkowiaka, który zagra i zaśpiewa głównie utwory z płyty „Zostanie mi muzyka…” do tekstów ks. Piotra Pawlukiewicza. Koncert odbędzie się w kościele p.w. św. Katarzyny w Węglewie, o godz. 19:00.
   
  – 29 września (w ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki) wystąpi Anna Maria Jopek – artystka, której twórczość ukształtowały trzy wrażliwości artystyczne: zamiłowanie do folkloru, klasyczne wykształcenie muzyczne i miłość do jazzu. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00 w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Owińskach.
   
  – 1 października, o godz. 18:00 w kościele p.w. św. Mikołaja w Wierzenicy zagra Tomasz Budzyński – wokalista, kompozytor, autor tekstów i malarz, znany ze współpracy z takimi zespołami jak Siekiera, Armia i 2tm2,3. Na koncertach solowych wykonuje własne utwory z autorskich płyt a także z repertuaru zespołów Armia i 2tm2,3.
   
  Muzyczna Jesień w Puszczy Zielonce to cykl muzycznych spotkań w świątyniach na terenie gmin członkowskich Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka”.
   
  Wydarzenie organizuje Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka” we współpracy z gminami członkowskimi Czerwonak, Pobiedziska, Skoki i Swarzędz, Gminnym Ośrodkiem Kultury „Sokół” oraz parafiami: pw. św. Jana Chrzciciela w Owińskach, pw. św. Katarzyny w Węglewie, pw. św. Mikołaja w Wierzenicy i pw. św. Mikołaja Biskupa w Skokach.
   
  Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.