Kalendarze wydarzeń 2022

Szczegóły wydarzenia

• Date:

Prezentujemy Państwu kalendarz NIEKTÓRYCH imprez o charterze rekreacyjnym i sportowym, które planujemy zorganizować w 2022 przez Urząd Miast i Gminy w Skokach oraz Związek Międzygminny Puszcza Zielonka:

19 marca – 15 Rozpoczęcie sezonu turystycznego w Puszczy Zielonce
    27 marca – Spływ Kajakowy rzeką Małą Wełną
    2 kwietnia – 9 Rajd Rowerowy w Nieznane
    23 kwietnia – 4 Festiwal NW z Doliną Wełny
    24 kwietnia – 5 Skoki Cross Duathlon
    8 maja – 7 Kryterium Leśne Gogol MTB Maraton
    21 maja – 15 Rajd Puszcza Wpuszcza
    22 maja – 7 Skockie Przełaje & 5 Mistrzostwa Nordic Walking
    28 maja – 15 Rodzinny Rajd Rowerowy na Dzień Dziecka z TĘCZĄ
    29 maja – 8 Rajd Rowerowy na Orientację
    2 lipca – 3 Tęczowy Rajd Rowerowy
    3 lipca – 8 Rajd rowerowy Skocka 100
    3 września – 6 Rajd rowerowy Dzień bez Samochodu
    4 września – 5 Bieg Podkowy & 4 Biegi Dzieci
    17 września – 14 Cysterski Rajd Rowerowy
    19 listopada – 2 Czerwonacko – Skocki Nocny Rajd Rowerowy
    9 grudnia – 3 Nocny Rajd Rowerowy

Będziemy dokładać wszelkich starań, aby to co zaplanowaliśmy zrealizować i trzymać się harmonogramu, zobaczymy co czas pokaże i realia w których od dwóch lat żyjemy.

Ułożenie kalendarza tego typu wydarzeń nie jest proste. Przy jego tworzeniu musimy wziąć pod uwagę niektóre większe imprezy w regionie o podobnym charakterze, abyście nie musieli wybierać oraz to co planują sąsiednie gminy w podobnym temacie.

Niekiedy karty rozdaje przyroda. I tak zaplanowaliśmy w 2022 ze Związkiem Międzygminnym Puszcza Zielonka nowe zadanie: Spływ Kajakowy rzeką Małą Wełną. Termin jest obecnie marcowy, wszystko zależy od stanu wody jaki będzie 2022. W 2021 dało się pływać po Małej Wełnie bez większego problemu do końca maja, jeśli i tak będzie w 2022 być może przesuniemy spływ na późniejszy termin (alternatywą jest 10 kwietnia lub 15 maja).

Tymczasem wpisuj w kalendarz to co Cię interesuje, my będziemy działać, Ty szykuj formę i do zobaczenia na starcie.