8 Skocka 100 – 3 lipca

Szczegóły wydarzenia

• Date:

Rajd rowerowy pod nazwą „8 Rajd Skocka 100”
    odbędzie się w sobotę 3 lipca 2022
    1. Zadaniem rajdu jest:
    a. Promocja rekreacyjnego, rodzinnego i aktywnego spędzania czasu na rowerze.
    b. Promocja walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Skoki, i terenów sąsiednich.
    2. Organizatorem Rajdu jest Burmistrz Miasta i Gminy Skoki
    3. Informacja 691 726 319
    4. Współorganizator: Klub Sportowy 1932 Potrzanowo
    5. KAŻDY UCZESTNIK MUSI OBOWIĄZKOWO POSIADAĆ KASK SZTYWNY!!!
    6. Start i meta Świetlica Wiejska w Potrzanowie, ul. Skocka 45, 62-085 Potrzanowo
    Start w zależności od wybranej grupy:
    – REKREACYJNI (średnia prędkość ok. 18-20 km/h) start godz. 9:00
    – MOCNI (średnia prędkość ok. 25-30 + km/h) start godz. 10:00
    Grupy będą podzielone na podgrupy z dostosowaną prędkością.
    7. Trasa rajdu w formie pętli wynosić będzie 100 km drogami asfaltowymi zgodnie z załączoną mapą. Trasa jak w 2021 roku.
    Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej zmiany ilości podanych kilometrów.
    8. Organizator zapewnia przewodników na trasie
    9. Zapisy od 17 do 27 czerwca lub do wyczerpania się liczby miejsc.
    Zapisy: turystyka@gmina-skoki.pl
    10. Dokonując zapisu należy wskazać wybraną grupę i podać miejsce zamieszkania (bez dokładnego adresu).
    11. Liczba miejsc ograniczona do 100 uczestników. Przy osiągnięciu limitu 70 osób zapisy uczestników spoza Gminy Skoki zostaną wstrzymane.
    12. Na mecie na każdego zgłoszonego uczestnika czekać będzie posiłek regeneracyjny oraz dla chętnych certyfikat pokonania trasy 100 km.
    13. Uczestnicy Rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i mecie.
    14. OSOBY DO 16 LAT UCZESTNICZĄ W RAJDZIE JEDYNIE POD OPIEKĄ DOROSŁEGO OPIEKUNA
    15. Rajd odbywa się w ruchu otwartym. Uczestników obowiązują przepisy Ruchu Drogowego.
    16. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne
    17. Impreza jest sfinansowana ze środków Gminy Skoki.