7 Rajd Rowerowy BIBLIOTEKARZA – 22 maja

Rajd Rowerowy Bibliotekarza
    odbędzie się w niedzielę 22 maja 2022

1. Zadaniem rajdu jest:

1. Promocja rekreacyjnego, aktywnego spędzania czasu na rowerze.
      2. Promocja walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Skoki.
      3. Promocja czytelnictwa.

2. Organizatorem Rajdu jest:

1. Burmistrz Miasta i Gminy Skoki
      2. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty w Skokach
      3. Informacja 691 726 319.

3. Trasy rajdu:

Skoki – START godz. 10. Biblioteka w Skokach. Długość trasy w formie pętli ok. 15 km.
    Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej zmiany ilości podanych kilometrów.

4. Rajd będzie poprowadzony drogami o urozmaiconym podłożu. Głównie w warunkach terenowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z ewentualne błoto lub duży piasek na trasie, co często warunkuje pogoda.

5. Tempo przejazdu rekreacyjne.

6.Zapisy od 9 do 19 maja na adres turystyka@gmina-skoki.pl lub do wyczerpania się

7. Limit miejsc 100 osób, limit nie dotyczy mieszkańców Gminy Skoki.

8. Na mecie na każdego zgłoszonego uczestnika czekać będzie posiłek regeneracyjny oraz możliwość udziału w konkursach z nagrodami.

9. Uczestnicy Rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i mecie.

10. Dzieci i młodzież do 16 lat uczestniczą w rajdzie jedynie pod opieką dorosłego opiekuna.

11. Uczestników obowiązują przepisy Ruchu Drogowego. Rajd odbędzie się w otwartym ruchu drogowym.

12. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne za wyjątkiem znaczących anomalii pogodowych.