3 Tęczowy Rodzinny Rajd Rowerowy

Szczegóły wydarzenia

• Date:

Rajd rowerowy pod nazwą „3 TĘCZOWY Rodzinny Rajd Rowerowy”
    odbędzie się w sobotę 2 lipca 2022

1. Zadaniem rajdu jest:
      1. Promocja rekreacyjnego, rodzinnego i aktywnego spędzania czasu na rowerze.
      2. Promocja walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Skoki.
      3. Współpraca z lokalnymi firmami, organizacjami pozarządowymi.
    2. Organizatorem Rajdu jest Burmistrz Miasta i Gminy Skoki oraz Stowarzyszenie Edukacyjne TĘCZA
    3. Informacja 691 726 319 od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.
    4. Start: godz. 10:00 Szkoła Podstawowa w Rejowcu
    5. Meta: Szkoła Podstawowa w Rejowcu
    6. Trasa rajdu wynosić będzie ok 20 km do mety w formie pętli w terenie leśnym po Puszczy Zielonce.
      Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej zmiany ilości podanych kilometrów.
    7. Organizator zapewnia przewodników na trasie rajdu, trasa powrotna we własnym zakresie.
    8. Zapewniamy zabezpieczenie techniczne, drobne naprawy, części zamienne we własnym zakresie.
    9. Zapisy do 20 do 30 czerwca lub do wyczerpania się liczby miejsc.
      elektronicznie:
      turystyka@gmina-skoki.pl
    10. Dokonując zgłoszenia prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz miejscowości zamieszkania (bez szczegółowego adresu)
    11. Liczba miejsc ograniczona do 150 uczestników. Przy osiągnięciu limitu 100 osób zapisy uczestników spoza Gminy Skoki zostaną wstrzymane.
    12. Dla zapisanych uczestników przygotujemy zupę i słodki poczęstunek oraz losowanie sportowo-rekreacyjnych upominków.
    13. Uczestnicy Rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i mecie.
    14. DZIECI I MŁODZIEŻ DO 16 LAT UCZESTNICZĄ W RAJDZIE JEDYNIE POD OPIEKĄ DOROSŁEGO OPIEKUNA.
    15. Uczestników obowiązują przepisy Ruchu Drogowego.
    16. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.
    17. Impreza jest sfinansowana ze środków Gminy Skoki przy współudziale Stowarzyszenia Edukacyjnego TĘCZA.