15 Rajd rowerowy z okazji Dnia Dziecka – 28 maja

Szczegóły wydarzenia

• Date:

Rajd rowerowy pod nazwą „15 Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dziecka z TĘCZĄ”
    odbędzie się w sobotę 28 maja 2022

1. Zadaniem rajdu jest:
      1. Promocja rekreacyjnego, rodzinnego i aktywnego spędzania czasu na rowerze.
      2. Promocja walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Skoki.
      3. Współpraca z lokalnymi firmami, organizacjami pozarządowymi.
    2. Organizatorem Rajdu jest Burmistrz Miasta i Gminy Skoki.
    3. Informacja 691 726 319 od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.
    4. Współorganizator: Stowarzyszenie Edukacyjne TĘCZA, Jabłkowo.
    5. Start wspólny: godz. 10:00 Biblioteka w Skokach, ul. Rogozińska, 62-085 Skoki.
    6. Meta: Teren rekreacyjny przy Przedszkolu Tęczowa Łąka w Łosińcu.
    7. Trasa rajdu wiodła będzie głownie drogami nieutwardzonymi ok 13 km do mety.
      Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej zmiany ilości podanych kilometrów.
    8. Organizator zapewnia przewodników na trasie rajdu, trasa powrotna we własnym zakresie.
    9. Zapewniamy zabezpieczenie techniczne, drobne naprawy, części zamienne we własnym zakresie.
    10. Zapisy od 16 do 26 maja lub do wyczerpania się liczby miejsc.
      elektronicznie:
      turystyka@gmina-skoki.pl
    11. Dokonując zapisu należy wskazać, która osoba to dziecko (do 16 lat) i podać miejsce zamieszkania każdego uczestnika (bez dokładnego adresu).
    12. Liczba miejsc ograniczona do 150 uczestników. Przy osiągnięciu limitu 100 osób zapisy uczestników spoza Gminy Skoki zostaną wstrzymane.
    13. Na mecie:
      – dla każdego uczestnika lody i drożdżówka
      – dla zapisanych uczestników przygotujemy słodki poczęstunek.
    14. Wśród zgłoszonych dzieci rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.
    15. Uczestnicy Rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i mecie.
    16. DZIECI I MŁODZIEŻ DO 16 LAT UCZESTNICZĄ W RAJDZIE JEDYNIE POD OPIEKĄ DOROSŁEGO OPIEKUNA.
    17. Uczestników obowiązują przepisy Ruchu Drogowego.
    18. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.
    19. Impreza jest sfinansowana ze środków Gminy Skoki przy współudziale Stowarzyszenia Edukacyjnego TĘCZA.