6 C
Skoki
środa, 15.11.2017

Władze Gminy

Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos

E-mail: sekretariat@gmina-skoki.pl

Telefony: 61 892 58 00, Fax. 61 892 58 03
Dyżur, podczas którego można osobiście porozmawiać z Burmistrzem odbywa się:
środa 12:00 – 15:30
Istnieje możliwość umówienia się na konkretną godzinę spotkania
– można to zrobić za pośrednictwem sekretariatu pod nr tel. 61 892 58 00
Zarządzenia Burmistrza

Zbigniew Kujawa

Przewodniczący Rady

Wiesława Surdyk Fertsch

Piotr Babrakowski

Jerzy Dembiński

Franciszek Deminiak

Piotr Grabiński

Stanisław Janecko

Stanisław Kaniewski

Alicja Kramer

Maria Kozłowska

Wiesław Nowak

Aneta Matuszak

Jolanta Sawińska

Arkadiusz Sommerfeld

Roman Witek

Komisja Rewizyjna:

1. Janecko Stanisław – przewodniczący Komisji
2. Babrakowski Piotr – członek
3. Dembiński Jerzy – członek
4. Kaniewski Stanisław – członek
5. Witek Roman – członek

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sporu i Rekreacji:

1. Sawińska Jolanta – przewodnicząca Komisji
2. Babrakowski Piotr – członek
3. Surdyk – Fertsch Wiesława – członek
4. Alicja Kramer – członek
5. Matuszak Aneta – członek

Komisja Rolnictwa, Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Porządku Publicznego i Inwentaryzacji:

1. Kozłowska Maria – przewodnicząca Komisji
2. Sommerfeld Arkadiusz – członek
3. Kaniewski Stanisław – członek
4. Grabiński Paweł – członek
5. Witek Roman – członek

Komisja Finansów, Rozwoju Gminy i Komunikacji:

1. Dembiński Jerzy – przewodnicząca komisji
2. Deminiak Franciszek – członek
3. Janecko Stanisław – członek
4. Kujawa Zbigniew – członek
5. Nowak Wiesław – członek

.

Html code here! Replace this with any non empty text and that's it.

I kadencja 1990 – 1994

Zarząd Miasta i Gminy: Burmistrz – Tadeusz Kłos, Krzysztof Migasiewicz – wiceburmistrz (od X.1990), Marek Jeske (od IV.1991r.), Mieczysław Jarzembowski, Augustyn Szymański

Edmund Lubawy – sekretarz,
Maria Nawrot – skarbnik

Rada Miejska Gminy: Przewodniczący – Czesław Greser (od XI.1990 Ryszard Sepioł)

radni: Waldemar Dudek, Czesław Greser (do XI.1990), Stanisław Janecko, Mieczysław Jarzembowski, Marek Jeske, Tadeusz Kłos, Waldemar Koperski, Wojciech Kubiatowicz, Kazimierz Kupidura, Zbigniew Lawrenz, Roman Łagodziński, Majchrzak Roman, Andrzej Mazurek, Krzysztof Migasiewicz, Jerzy Orzeł (od IV.1991) Alojzy Pacholski, Władysław Prusakiewicz, Jerzy Rosin, Ryszard Sepioł, Augustyn Szymański, Stanisław Woldański.

II kadencja 1994 – 1998

Zarząd Miasta i Gminy: Burmistrz – Tadeusz Kłos (od XI.1994) Brunon Mikołajczak
Jerzy Rosin- wiceburmistrz (od XII.1994), Marek Jeske (od VII.1994), Józef Kufel, Grzegorz Matuszak, Andrzej Mazurek, Jarosław Modlibowski (od IV.1995)

Edmund Lubawy – sekretarz,
Maria Nawrot – skarbnik

Rada Miejska Gminy: Przewodniczący – Wojciech Kubiatowicz (od V.1996 Paweł Biały)

radni: Paweł Biały, Wiesław Berendt, Mieczysław Jarzembowski, Paweł Jarzembowski, Marek Jeske, Tadeusz Kłos, Janusz Kowalewski, Józef Kufel ,Wojciech Kubiatowicz, Zbigniew Lawrenz, Grzegorz Matuszak, Andrzej Mazurek, Jarosław Modlibowski, Włodzimierz Modlibowski, Alojzy Pacholski, Jerzy Rosin, Wiesław Sierzchuła, Augustyn Szymański, Roman Witek, Dariusz Zaleśkiewicz

III kadencja 1998 – 2002

Zarząd Miasta i Gminy: Brunon Mikołajczak- burmistrz, Grzegorz Matuszak – wiceburmistrz, Dariusz Betka (do V.2000), Leszek Gronowicz (do X.1999 i od VI.2001), Andrzej Mazurek, Grzegorz Samol, Augustyn Szymański

Edmund Lubawy – sekretarz,
Skarbnik: Maria Nawrot (od V.2002Aleksandra Kamińska)

Rada Miejska Gminy: Paweł Biały – przewodniczący,
radni:
Paweł Biały,WiesławBerendt, Dariusz Betka, Leszek Czubaszek, Franciszek Deminiak, Marian Deminiak, Leszek Gronowicz, Stanisław Kaniewski, Tadeusz Kopała, Alicja Kramer, Grzegorz Matuszak, Andrzej Mazurek, Wiesław Nowak, Bożena Przykucka, Grzegorz Samol, Jolanta Sawińska, Sylwester Stajkowski, Jacek Szumacher, Augustyn Szymański, Roman Witek

IV kadencja 2002 – 2006

Burmistrz – Tadeusz Kłos

Sekretarz; Edmund Lubawy (od II.2005 Blanka Gaździak),
Aleksandra Kamińska – skarbnik

Rada Miejska Gminy: Przewodniczący – Kazimierz Grzegorzewski (od XI.2003 Grażyna Szymkowiak)

radni: Paweł Biały, Przemysław Bogunia, Franciszek Deminiak, Leszek Gronowicz, Kazimierz Grzegorzewski, Ryszard Jasiński, Jacek Kasprzyk, Andrzej Konieczka, Tadeusz Kopała (do II.2005) Zbigniew Kujawa, Grzegorz Matuszak, Jarosław Modlibowski, Grzegorz Owczarzak, Jolanta Sawińska, Grażyna Szymkowiak, Jacek Szymkowiak (od VI.2005)

V   kadencja  2006 – 2010

Burmistrz – Tadeusz Kłos

Blanka Gaździak – sekretarz,
Aleksandra Kamińska – skarbnik

Rada Miejska Gminy: Zbigniew Kujawa – przewodniczący
radni:
Elżbieta Berendt, Franciszek Deminiak, Jan Garstka (od IX.2008) Ryszard Jasiński, Stanisław Kaniewski, Jacek Kasprzyk (do IV. 2008) Maria Kozłowska, Zbigniew Kujawa, Elwira Maćkowiak (do X.2008), Jolanta Sawińska, Anna, Stróżewska – Kaczmarek, Wiesława Surdyk- Fertsch, Arkadiusz Sommerfeld (od II.2009) Leszek Tyl, Michał Rosik, Antoni Wiśniewski, Roman Witek.

VI   kadencja 2010 – 2014

Burmistrz – Tadeusz Kłos

Blanka Gaździak – sekretarz,
Aleksandra Kamińska – skarbnik

Rada Miejska Gminy
Zbigniew Kujawa – przewodniczący

radni: Elżbieta Berendt, Jerzy Dembiński, Franciszek Deminiak, Stanisław Janecko, Stanisław Kaniewski, Maria Kozłowska, Zbigniew Kujawa Jolanta Sawińska, Arkadiusz Sommerfeld, Wiesława Surdyk- Fertsch, Leszek Tyl, Michał Rosik, Antoni Wiśniewski, Roman Witek, Małgorzata Zaganiaczyk

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Z historii Samorządu Gminy Skoki:

Polub nas na Facebooku!

Jeśli lubisz naszą stronę i chcesz być na bieżąco, użyj poniższego przycisku aby być z nami!

Zmiana rozmiaru tekstu
Kontrast