2.4 C
Strona główna O nas Nasza gmina Samorząd gminy Skoki

Samorząd gminy Skoki

I kadencja 1990 – 1994

Zarząd Miasta i Gminy: Burmistrz – Tadeusz Kłos, Krzysztof Migasiewicz – wiceburmistrz (od X.1990), Marek Jeske (od IV.1991r.), Mieczysław Jarzembowski, Augustyn Szymański

Maria Nawrot – skarbnik

Rada Miejska Gminy: Przewodniczący – Czesław Greser (od XI.1990 Ryszard Sepioł)

radni: Waldemar Dudek, Czesław Greser (do XI.1990), Stanisław Janecko, Mieczysław Jarzembowski, Marek Jeske, Tadeusz Kłos, Waldemar Koperski, Wojciech Kubiatowicz, Kazimierz Kupidura, Zbigniew Lawrenz, Roman Łagodziński, Majchrzak Roman, Andrzej Mazurek, Krzysztof Migasiewicz, Jerzy Orzeł (od IV.1991) Alojzy Pacholski, Władysław Prusakiewicz, Jerzy Rosin, Ryszard Sepioł, Augustyn Szymański, Stanisław Woldański.

II kadencja 1994 – 1998

Zarząd Miasta i Gminy: Burmistrz – Tadeusz Kłos (od XI.1994) Brunon Mikołajczak
Jerzy Rosin- wiceburmistrz (od XII.1994), Marek Jeske (od VII.1994), Józef Kufel, Grzegorz Matuszak, Andrzej Mazurek, Jarosław Modlibowski (od IV.1995)

Maria Nawrot – skarbnik

Rada Miejska Gminy: Przewodniczący – Wojciech Kubiatowicz (od V.1996 Paweł Biały)

radni: Paweł Biały, Wiesław Berendt, Mieczysław Jarzembowski, Paweł Jarzembowski, Marek Jeske, Tadeusz Kłos, Janusz Kowalewski, Józef Kufel ,Wojciech Kubiatowicz, Zbigniew Lawrenz, Grzegorz Matuszak, Andrzej Mazurek, Jarosław Modlibowski, Włodzimierz Modlibowski, Alojzy Pacholski, Jerzy Rosin, Wiesław Sierzchuła, Augustyn Szymański, Roman Witek, Dariusz Zaleśkiewicz

III kadencja 1998 – 2002

Zarząd Miasta i Gminy: Brunon Mikołajczak- burmistrz, Grzegorz Matuszak – wiceburmistrz, Dariusz Betka (do V.2000), Leszek Gronowicz (do X.1999 i od VI.2001), Andrzej Mazurek, Grzegorz Samol, Augustyn Szymański

Edmund Lubawy – sekretarz,
Skarbnik: Maria Nawrot (od V.2002Aleksandra Kamińska)

Rada Miejska Gminy: Paweł Biały – przewodniczący,
radni:
Paweł Biały,WiesławBerendt, Dariusz Betka, Leszek Czubaszek, Franciszek Deminiak, Marian Deminiak, Leszek Gronowicz, Stanisław Kaniewski, Tadeusz Kopała, Alicja Kramer, Grzegorz Matuszak, Andrzej Mazurek, Wiesław Nowak, Bożena Przykucka, Grzegorz Samol, Jolanta Sawińska, Sylwester Stajkowski, Jacek Szumacher, Augustyn Szymański, Roman Witek

IV kadencja 2002 – 2006

Sekretarz; Edmund Lubawy (od II.2005 Blanka Gaździak),
Aleksandra Kamińska – skarbnik

Rada Miejska Gminy: Przewodniczący – Kazimierz Grzegorzewski (od XI.2003 Grażyna Szymkowiak)

radni: Paweł Biały, Przemysław Bogunia, Franciszek Deminiak, Leszek Gronowicz, Kazimierz Grzegorzewski, Ryszard Jasiński, Jacek Kasprzyk, Andrzej Konieczka, Tadeusz Kopała (do II.2005) Zbigniew Kujawa, Grzegorz Matuszak, Jarosław Modlibowski, Grzegorz Owczarzak, Jolanta Sawińska, Grażyna Szymkowiak, Jacek Szymkowiak (od VI.2005)

V   kadencja  2006 – 2010

Rada Miejska Gminy: Zbigniew Kujawa – przewodniczący
radni:
Elżbieta Berendt, Franciszek Deminiak, Jan Garstka (od IX.2008) Ryszard Jasiński, Stanisław Kaniewski, Jacek Kasprzyk (do IV. 2008) Maria Kozłowska, Zbigniew Kujawa, Elwira Maćkowiak (do X.2008), Jolanta Sawińska, Anna, Stróżewska – Kaczmarek, Wiesława Surdyk- Fertsch, Arkadiusz Sommerfeld (od II.2009) Leszek Tyl, Michał Rosik, Antoni Wiśniewski, Roman Witek.

VI   kadencja 2010 – 2014

Zbigniew Kujawa – przewodniczący

radni: Elżbieta Berendt, Jerzy Dembiński, Franciszek Deminiak, Stanisław Janecko, Stanisław Kaniewski, Maria Kozłowska, Zbigniew Kujawa Jolanta Sawińska, Arkadiusz Sommerfeld, Wiesława Surdyk- Fertsch, Leszek Tyl, Michał Rosik, Antoni Wiśniewski, Roman Witek, Małgorzata Zaganiaczyk.

VII   kadencja 2014 – 2018

Zbigniew Kujawa – przewodniczący

radni: Babrakowski Piotr, Deminiak Franciszek, Dembiński Jerzy, Grabiński Paweł, Janecko Stanisław, Kaniewski Stanisław, Kozłowska Maria, Kramer Alicja, Nowak Wiesław, Matuszak Aneta, Sawińska Jolanta, Sommerfeld Arkadiusz, Surdyk –Fertsch Wiesława, Witek Roman.

VIII kadencja 2018 – 2023

Aleksandra Kamińska – skarbnik/ Anna Kałek – Witucka – skarbnik

Zbigniew Kujawa – przewodniczący

radni: Babrakowski Piotr, Grabiński Paweł, Gronowicz Leszek, Gruszka Marian Wacław, Grzegorzewski Marek, Janecko Stanisław, Kubicki Zbigniew Krzysztof, Kubiński Łukasz Sylwester, Kujawa Zbigniew, Mizgajska Małgorzata, Stajkowski Mateusz, Surdyk Andrzej, Surdyk-Fertsch Wiesława, Wiśniewski Piotr, Wyleżała Marzena.

Website Security Test