To już IV edycja działań skierowanych dla mieszkańców Gminy Skoki w wieku 50+ zorganizowanych przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka ALIA w ramach wygranego konkursu na zadania publiczne realizowane na rzecz wspomagania rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych na terenie Gminy Skoki.

W ramach programu ponad 30 pań kontynuuje zajęcia gimnastyczne. Przewidziano także 6 wycieczek nordic walking oraz, nowość 2 rajdy rowerowe. A wszystko to, aby rozwijać aktywność fizyczną mieszkańców i pokazywać im walory przyrodniczo – krajobrazowe najbliższej okolicy. Pierwsze 3 terminy pieszych wycieczek na plakacie obok. Już dziś zapraszamy serdecznie, zwłaszcza te osoby, które do tej pory nie uczestniczyły w projekcie. Jedynym warunkiem jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udział na numer telefonu podany na plakacie. Termin pierwszego rekreacyjnego rajdu rowerowego podamy niebawem.

Ogłaszamy też rekrutację do zadania „Chudnij zdrowo z dietetykiem”. Szczegóły na plakacie. Niebawem poinformujemy także o terminach zajęć i badań profilaktycznych, w tym roku skupiamy się na chorobach tarczycy i cukrzycy.

Zdjęcia z zajęć gimnastycznych: