/Zwycięzca Fabian Burzyński z 3 kilogramowym amurem, fot. K. Stefaniak/
Piknik zaczął się o godzinie 15.
W zawodach brało udział 47 dzieci, które przy pomocy starszych członków rodzin łowiły ryby przez 2 godziny.

Po tym czasie komisja sędziowska wyłoniła zwycięzców:

• I miejsce zajął Fabian Burzyński 3,75 kg
  • II miejsce zajęła Magdalena Mróz  – 3,20 kg
  • III miejsce zajął Maciej Kujawa – 1,60 kg
  • IV miejsce zajął Szymon Pełczyński – 1,34 kg
  • V miejsce zajęła Julia Frąckowiak – 1,22 kg
  • VI miejsce zajął Tobiasz Lisiecki – 1,08 kg
  • VII miejsca egzekwo zajęli Patryk Zamecki i Marcin Barłóg – 0,82 kg
  • VIII miejsce zajął Leszek Stoiński – 0,78 kg

Zwycięzcom wręczono wartościowe nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego i sportowego. Ponadto upominki dostały wszystkie biorące w zawodach dzieci.

W kategorii „największa ryba” zwyciężył Fabian Burzyński który złowił 3 kilogramowego amura. Otrzymał on komplet przeciwdeszczowego ubrania wędkarskiego.

Po zawodach wszystkie ryby zostały z powrotem wypuszczone do wody.

Po wręczeniu nagród dla dzieci i ich rodzin czekała grochówka i kiełbaski pieczone nad ogniskiem.

Piknik odbył się dzięki Kołu PZW w Skokach oraz prywatnym sponsorom.
Grochówkę ufundował pan Andrzej Pilaczyński z żoną, kiełbasę na ognisko Gospodarstwo Rybackie w Skokach, a drewno i kije do pieczenia kiełbasek Jacek i Leszek Dudkowie. Słodycze i napoje ufundował pan Alojzy Pacholski z żoną, lody Leszek Jankowski z żoną,  balony dla dzieci uczestniczących w zawodach Burmistrz Miasta i Gminy Skoki.