W niedzielę, 9 lutego swoje coroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze odbyli wędkarze z Koła nr 120 PZW w Skokach. W zebraniu udział wzięło 31 członków oraz zaproszeni gości w osobie burmistrza Tadeusza Kłosa oraz przedstawiciela Zarządu Okręgu PZW w Poznaniu Kazimierza Mikołajczaka.

Zebranie prowadził prezes Alojzy Pacholski. Nie obyło się bez załatwienia spraw statutowych, tj. m.in. odczytania sprawozdań przewodniczących komisji Koła oraz dyskusji nad nimi. Omówiono opłaty za wędkowanie w bieżącym roku oraz przyjęto Plan Pracy Koła na 2014.

Głosu udzielono także gościom obecnym na zebraniu. Burmistrz Tadeusz Kłos podziękował za kolejne zaproszenie oraz przedstawił pokrótce plan pracy samorządu na obecny rok.

Co roku zebranie sprawozdawcze jest także okazją do wręczenia nagród i wyróżnień. W rocznym rankingu zawodników 2013, w kategorii Seniorów najlepszym wędkarzem został Andrzej Szymkowiak, przed Karolem Neumannem oraz Zbigniewem Pietrzakiem. Najlepszym wśród Juniorów okazał się Adrian Dudek, wyprzedzając Tomasza Wełnica i Huberta Jaroszka.

Swoje odznaczenia przyznał też Zarząd Główny PZW, i tak medale „Za zasługi w rozwój wędkarstwa” otrzymali: Jacek Dudek, Marian Bałażyk, Karol Neumann, Leonard Laube, Zbigniew Pietrzak oraz Roman Tadeusz. Natomiast zaszczytną srebrną odznakę „Za zasługi w rozwój wędkarstwa” otrzymał skarbnik Koła Zbigniew Kujawa.

Po zebraniu, które odbyło się w sali Biblioteki wędkarze udali się tradycyjnie do swojej siedziby na poczęstunek.

Plan Pracy Koła nr 120 PZW w Skokach na 2014:

– 27.04.2014 – zawody na otwarcie sezonu
– 11.05.2014 – Drużynowe Zawody Spławikowe Rejonu VI
– 25.05.2014 – zawody o tytuł „Mistrza Koła”
– 31.05.2014 – Wędkarski Piknik z okazji Dnia Dziecka
– 28.06.2014 – zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki
– 5.07.2014 – zawody „Aktywu Koła”
– zawody gruntowe
– 21.09.2014 – zawody spinningowe na Warcie
– 26.10.2014 – zawody spinningowe

Zarząd Koła informuje, iż sprzedaż kart odbędzie się 16 i 23 lutego w siedzibie koła, w godz. od 11:00-13:00

zebranie__1 zebranie__2 zebranie__3
zebranie__4 zebranie__5 zebranie__6

zebranie__7 zebranie__8 zebranie__9