W pierwszym tygodniu ferii zuchy, harcerze i wędrownicy skockiego środowiska harcerskiego udali się do świetlicy wiejskiej w Bliżycach. Goszcząc tam przez trzy dni podczas zimowiska. Był to doskonały czas na zamknięcie swoich prób na kolejne stopnie harcerskie, zabawę i wypoczynek.

Szczególnie intensywna była środa 14 lutego. Tego dnia była bowiem Środa Popielcowa

a także Walentynki. Dlatego przed południem udaliśmy się do kościoła, by posypać swe głowy popiołem. Następnie w ramach Walentynek pojechaliśmy na lodowisko do Wągrowca. Po przybyciu na miejsce zakwaterowania i zjedzeniu pysznego obiadu odbył się krótki bieg patrolowy. Na koniec dnia podczas uroczystego ogniska odbyło się przyrzeczenie harcerskie. Po tak intensywnym dniu bardzo szybko zapadła cisza nocna.

Ostatni dzień to przede wszystkim prace organizacyjno – porządkowe i plany na wiosenny biwak.

Drużynowy 7SDH „HYCE”
Andrzej Surdyk HR