To był pracowity weekend dla wędkarzy ze skockiego Koła PZW nr 120 w Skokach! Odbyły się w nim dwa zawody. Pierwsze w sobotę 24 sierpnia na łowisku w Mieścisku, były to tzw. Zawody Aktywu Koła w których udział wzięli najbardziej zaangażowani w działalność Koła jego członkowie. Ogółem w zawodach tych udział wzięło 14 wędkarzy, w tym jedna kobieta. Łowiono cztery godziny. Na haczyk tego dnia brały głownie karpie i to one wyłoniły zwycięzców. Zawody te z wynikiem 12 szt. o łącznej wadze 21,22 kg wygrał Wojciech Kłosowski, II miejsce z ilością 10 szt. o wadze 14,28 kg zdobył Piotr Babrakowski. III miejsce z wynikiem 4 szt. o wadze 5,60 kg zdobyła Karolina Stefaniak.

Podsumowanie zawodów i wręczenie pamiątkowych pucharów odbyło się w siedzibie Koła.

Ledwo jedne zawody się skończyły, a rozpoczęły się drugie. W niedzielny poranek nad jez. Rościńskim 12 wędkarzy, w tym 3 Juniorów wzięło udział w Zawodach Gruntowych na zakończenie sezonu. Podobnie jak dzień wcześniej zawody trwały cztery godziny. W kategorii Juniorów bezapelacyjnie wygrał Adrian Dudek łowiąc 3,020 kg ryb. II był Tomasz Wełnic, a III Roland Krzyżaniak.

W kategorii Seniorów triumfował Andrzej Szymkowiak z wynikiem 5,560 kg ryb, II miejsce łowiąc 5,160 kg zdobył Zbigniew Pietrzak, III natomiast przypadło za złowienie 4,6 kg Karolowi Neumannowi.

Zawody podobnie jak dzień wcześniej przy kawie i małym co nieco podsumowano w siedzibie Koła.

Wszystkie ryby złowione w ten weekend trafiły z powrotem do wody. Wędkarzom gratulujemy i życzymy kolejnych udanych połowów.