Walentynki  to okazja do okazywania sobie uczuć. Walentynki to dzień, w którym obdarowujemy się prezencikiem, kartką czy liścikiem. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej osobie jak bardzo nam na niej zależy, jak bardzo ją kochamy.

W naszym Przedszkolu bawiliśmy się walentynkowo – dzieci ubrały się na czerwono, sale przystrojone były serduszkami i amorkami, dzieci przygotowały niespodzianki swoim kolegom czy koleżankom w grupie. Serca i amorki towarzyszyły nam przez cały dzień – malowaliśmy je farbami, wyklejaliśmy brokatami, cekinkami, kolorowymi klejami. Były konkursy, zagadki, zabawa przy muzyce, no i słodkie, co nieco. Najważniejsze, że nie zabrakło uśmiechu, bo przecież o to  najbardziej nam chodziło.

Wszystkim ten dzień bardzo się podobał – szkoda, że tylko raz w roku… Wszystkim życzymy dużo miłości!

1-walentynki_1 2-walentynki_2