9 grudnia 2012 roku na hali widowiskowo- sportowej Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Skokach odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.

W Turnieju udział wzięło 10 drużyn: Sołectwo Rościnno, Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina, Gmina Wągrowiec, Powiatowy Urząd Pracy Wągrowiec, Szkoła Podstawowa Skoki, Gimnazjum Nr 1 w Skokach, Komisariat Policji w Skokach, OSP Skoki, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Antoniewie oraz Urząd Miasta i Gminy Skoki.

Ostatecznie w Turnieju zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Skokach, tuż za nimi uplasowało się Gimnazjum Nr 1 w Skokach, a trzecie miejsce zajął Komisariat Policji w Skokach.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w turnieju, za miłą atmosferę i świetną zabawę.

01-turniej_Mikolajkowy_1 02-turniej_Mikolajkowy_2 03-turniej_Mikolajkowy_3

04-turniej_Mikolajkowy_4 05-turniej_Mikolajkowy_5 06-turniej_Mikolajkowy_6