26 marca odbył się turniej piłki nożnej dla rodziców dzieci uczęszczających do szkół, przedszkoli oraz klubów sportowych z gminy Skoki. Wszystkie 9 zespołów przyjęło zaproszenie Burmistrza. Na boisku było dużo walki, zaangażowania i wiele emocji. Podczas turnieju komitet społeczny „Dla Justynki” prowadził zbiórkę pieniędzy dla chorej dziewczynki uczęszczającej do Niepublicznego Przedszkola Językowego „Akademia Rozwoju”. Akcję wsparło wielu kibiców dopingujących swoje zespoły. 

Drużyny podeszły do turnieju bardzo poważnie. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Miejsce

Zespół

1.

Przedszkole Samorządowe  im. Kubusia Puchatka w Skokach

2.

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne w Potrzanowie

3.

Szkoła Podstawowa  im. Adama Mickiewicza w Skokach

4.

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Akademia Rozwoju” w Skokach

5.

Przedszkole Publiczne „Tęczowa Łąka” w Jabłkowie

6.

Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Skokach

miejsca 7 – 9 zajęli: Akademia Futbolu 2012 Skoki, KS Wełna Skoki, Szkoła Podstawowa w Jabłkowie.

Kapitanowie wszystkich drużyn wybrali najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju. Najlepszym bramkarzem okazał się Paweł Giersig z Niepublicznego Przedszkola Artystycznego w Potrzanowie, a królem strzelców i najlepszym zawodnikiem został Mateusz Stiller reprezentujący Przedszkole Samorządowe im. Kubusia Puchatka w Skokach. 

Wszystkie zespoły otrzymały od Burmistrza pamiątkowe dyplomy. Puchary trafiły do rąk pierwszej trójki, która zgodnie zadecydowała, że nagrody pieniężne przekażą  chorej Justynce. Nie można mieć żadnych wątpliwości, że tego dnia to rodzice zagrali dla dzieci – okazali  tym samym wielkie serce.

Podziękowania za pomoc w sprawach organizacyjnych należą się: paniom ze Świetlicy Środowiskowej w Potrzanowie, panu Grzegorzowi Samolowi za pomoc w sędziowaniu turnieju oraz panu Bartłomiejowi Wiśniewskiemu za fotorelację z imprezy.

Tomasz Jarzembowski