19 marca 2017 z inicjatywy Dyrektora Szkoły Podstawowej oraz Burmistrza Miasta i Gminy Skoki, w ramach Obchodów 650-lecia Miasta Skoki, odbył się Sprawnościowy Turniej Rodzin. Brało w nim udział 21 rodzin, w skład których weszli rodzice wraz ze swymi dziećmi. W sposób aktywny spędzili niedzielne przedpołudnie rywalizując w wielu konkurencjach sprawnościowych, dostarczających przy tym wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Potyczki rodzinne zbliżyły, a nie poróżniły uczestników, którzy już zapowiedzieli swój udział w kolejnym turnieju. Trzy pierwsze rodziny, które zdobyły największą ilość punktów zostały nagrodzone pucharami i dyplomami, a pozostali uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale.

Nad całością przebiegu turnieju czuwały panie: Alicja Kramer i Katarzyna Dziel oraz Beata Babrakowska i Paulina Jeske.

Alicja Kramer