5 lutego w skockiej hali rozegrano Turniej w piłkę nożną, który był kontynuacją rozgrywek w ramach Gminnej Ligi. Zespoły biorące udział w letnich rozgrywkach zdecydowały się po raz kolejny aktywnie spędzić niedzielne przedpołudnie rywalizując z dobrze sobie już znanymi przeciwnikami. Mecze odbywały się na zasadzie każdy z każdym. Wyniki przedstawiają się następująco:

Miejsce/Drużyna Punkty
1.      Potrzanowo 15
2.      Sława wielkopolska 14
3.     Niedźwiedziny 12
4.      Lechlin 6
5.      Rościnno 5
6.      Hilding 4
7.      Grzybowo 4

Burmistrz wręczył wszystkim zespołom pamiątkowe Puchary oraz dyplomy. Na turnieju panowała świetna atmosfera – mimo wzajemnej rywalizacji i chęci zwycięstwa. Podziękowania za pomoc przy organizacji turnieju należą się sołtysowi Sławy Wielkopolskiej – Danielowi Stoińskiemu.

Tomasz Jarzembowski