Z inicjatywy sołtysa Sławy Wielkopolskiej- Daniela Stoińskiego 18 grudnia w skockiej hali rozegrano Turniej w piłkę nożną, który był kontynuacją rozgrywek w ramach Gminnej Ligi. Bardzo cieszy nas fakt, że zespoły biorące udział w letnich rozgrywkach zdecydowały się aktywnie spędzić niedzielne przedpołudnie rywalizując z dobrze sobie już znanymi przeciwnikami. Mecze odbywały się na zasadzie każdy z każdym, często kończyły się remisami lub minimalną przewagą co dowodzi na wyrównany poziom. Wyniki przedstawiają się następująco:

Miejsce/Drużyna Punkty
1.      Hilding 15
2.      Potrzanowo 14
3.      Sława Wielkopolska 11
4.      Niedźwiedziny 9
5.      Rościnno 5
6.      Lechlin 4
7.      Grzybowo 3

Drużyny otrzymały pamiątkowe Puchary oraz dyplomy. Najważniejsza jednak okazała się atmosfera- zespoły się zintegrowały mimo wzajemnej rywalizacji i chęci zwycięstwa. Nadzorem nad Turniejem oraz sędziowaniem zajmowali się animatorzy sportu: Tomasz Jarzembowski, Łukasz Nowak oraz Henryk Marczyk.

Małgorzata Woźna
Fot. Łukasz Nowak