Z inicjatywy animatora sportu Radosława Kramera 6 sierpnia odbył się Turniej Piłki Plażowej. Od godziny 9 rano na boisko  przy Gimnazjum w Skokach zgłaszały się drużyny- łącznie było ich 18, w składzie od dwóch do czterech osób.  Mecze rozgrywano w dwóch kategoriach: młodzież oraz open.

Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem- oprócz skockich miłośników siatkówki  wzięły w nim udział drużyny ze Żnina oraz młodzież i opiekunowie obozu sportowego z Tych, którzy przebywali w tym czasie w Gimnazjum.

Sprzyjająca pogoda, muzyka oraz doping kibiców zagrzewały do zaciętej rywalizacji. W przerwie pomiędzy kolejnymi rozgrywkami zapewniono napoje oraz posiłek regeneracyjny.  Zwycięzcą zostały wręczone puchary, pozostali otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najmłodsi uczestnicy zostali obdarowani skockimi gadżetami. Impreza odbyła się w formie pikniku z fantastyczną atmosferą, która trwała aż do godziny 16.

Wyniki:
Kategoria młodzież:
– I miejsce Mosm Tychy II
– II miejsce Mosm Tychy I
– III miejsce Mosm Tychy III

Kategoria open:
– I miejsce Blues Brothers
– II miejsce Orły Skoki II
– III miejsce Husaria Potrzanowo

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom pomagającym w organizacji Turnieju i mamy nadzieję, że tego typu imprezy wpiszą się na stałe w skocki kalendarz.

Galeria zdjęć z Turnieju: