Wakacyjny czas zachęca do podjęcia aktywności  fizycznej oraz poprawy kondycji, aby to umożliwić mieszkańcom wykonano prace remontowe oraz wyposażono boiska w sprzęt sportowy.

Szczodrochowo (2)Szczodrochowo (4)W Szczodrochowie zostały wykonane prace ziemne dzięki, którym powstało boisko do piłki nożnej. Mieszkańcy wsi zasiali trawę, następnie zostały zamontowane bramki o wymiarach 5x2m. Ponadto został uzupełniony piasek na boisku do piłki plażowej.

Kuszewo po (2)W Kuszewie usunięto stare bramki do piłki nożnej, a w ich miejsce zamontowno nowe o wymiarach 3X2m.

Mieszkańcy Rejowca już rozegrali pierwsze towarzyskie spotkania na boisku do siatkowej piłki plażowej- w miesiącu czerwcu wykonano prace ziemne oraz zamontowano słupki.

stadionMurawa na stadionie sportowym w Skokach w ostatnim czasie bardzo intensywnie eksploatowana wymagała profesjonalnej renowacji,  w związku z tym wykonano zabiegi pielęgnacyjne takie jak: aeracja wgłębna, piaskowanie płyty boiska z wczesaniem piasku, nawożenie płyty boiska, wertykulacja aktywna, dosiew perforacyjny trawy.

Należy podkreślić, że wszystkie urządzenia posiadają niezbędne Certyfikaty jakości oraz spełniają narzucone przepisami prawa normy.