Pan Andrzej Ludzkowski relacjonuje kolejny udany Start w barwach Gminy Skoki W niedzielę 01.04.2012 brałem udział w V poznańskim półmaratonie, który ze względu na ponad 5000 zapisanych biegaczy pobił rekord frekwencji z roku ubiegłego. Start nastąpił o godzinie 10.00 przy temperaturze kilku stopni ciepła i nieśmiałym słońcu oraz wietrze, który dawało się odczuć na kilku odcinkach trasy. Dla mnie ten półmaraton przebiegł nadzwyczaj pomyślnie, gdyż ustanowiłem nowy rekord życiowy z czasem 1godz 42min 22sek. Wynik ten jest dla mnie natchnieniem do dalszych treningów, gdyż w ubiegłym roku biegałem ten dystans 15min gorzej. Myślę, że poprawa wyniku jest spowodowana również dobrą współpracą z panem burmistrzem Tadeuszem Kłosem. Na mecie po pasjonującym finiszu zameldowałem się na miejscu 1060 na 4404 zawodników którzy ukończyli bieg. Następne start w miesiącu kwietniu to kolejny bieg GP.