Bardzo silną obsadę miał rozgrywany 6 lutego w naszej hali Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej. Dzięki licznym sponsorom, którzy ufundowali posiłki dla prawie 100 osób, puchary, nagrody rzeczowe tak dla uczestników indywidualnych jak i dla szkół, zapewnili obsadę sędziowską, udało się namówić do udziału, osiem zespołów z trzech województw. W turnieju uczestniczyły: w grupie „A”: Kraszewice (powiat Ostrzeszów) Żelice, M .Goślina. Skoki I a w grupie „B” Bydgoszcz, Janowiec Wlkp, Skoki II oraz Gryfino k/ Szczecina.

Rywalizację w grupie „A” wygrały Skoki I, pokonując M. Goślinę 1:0 oraz Kraszewice 2:1. Do półfinału z drugiego miejsca awans wywalczyła M. Goślina. W grupie II do ostatnich sekund ważyły się losy pierwszych trzech miejsc. Ostatecznie grupę wygrało Gryfino przed Janowcem i Bydgoszczą. W pierwszym meczu półfinałowym Skoki po serii 7 rzutów karnych wyeliminowały Janowiec. W regulaminowym czasie wynik brzmiał 1;1. Mniej emocji dostarczył drugi półfinał w którym Gryfino pokonało M. Goślinę 4:2, prowadząc już 4:0.

W spotkaniach o poszczególne miejsca
V-VI Kraszewice – Bydgoszcz 4:2
III-IV Janowiec – M. Goślina 1:0
I-II Skoki I – Gryfino 2:1
Tak więc okazały puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki pozostał w naszym gimnazjum.
Najlepszym bramkarzem zawodów został wybrany Radosław Hagdan a najlepszym zawodnikiem Michał Gruszka. Obaj są zawodnikami skockiego gimnazjum a za swe osiągnięcia zostali uhonorowani okazałymi statuetkami.

Organizatorzy dziękują sponsorom dzięki którym, udało się przeprowadzić turniej:
Burmistrzowi Miasta i Gminy Skoki Panu Tadeuszowi Kłosowi, Pani Sylwii Pisarek – Stożek, Panu Michałowi Rosikowi, Panu Andrzejowi Stillerowi.

Za pomoc w przeprowadzeniu turnieju dziękuję Panom Antoniemu Wiśniewskiemu, Wiesławowi Nowakowi, Henrykowi Marczykowi.

Osobne podziękowanie kieruje pod adresem Starosty Wągrowieckiego Pana Michała Piechockiego, który wszystkim szkołom ufundował pamiątkowe albumy naszego powiatu.

W zwycięskiej drużynie grali: R. Hagdan. R. Trąbka. M. Gruszka,. M. Stiller, S. Rosik. M. Zywert, D. Springer,. D. Szymkowiak, R. Krzyśka, T. Lisiecki, A. Bartsch

Grzegorz Samol