Wielka Orkiestra zachęcała w tym roku do aktywności fizycznej i szlifowania formy- Gmina Skoki chętnie przyłączyła się do organizacji sportowych wydarzeń którym towarzyszyła zbiórka pieniędzy na Fundację WOŚP.

w czwartek, 17 grudnia w Hali Sportowej w Skokach odbył się godzinny aerobik dla pań, prowadzony przez Panią Joannę Tomczak, która sprawiła, że Panie ćwiczyły z uśmiechem na ustach.
Uzbierana kwota – 68,77 zł

– w weekend 19 i 20 grudnia odbył się Turniej Piłkarski: „W Nogę dla Orkiestry”. Mecze piłki nożnej rozegrało 16 drużyn. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali organizatorzy: Marcin Bejma i Krzysztof Sznajder. Drużyny podzielono na 4 grupy, łącznie w ciągu dwóch dni rozegrano 40 spotkań- ostatecznie na podium stanęły drużyny:

I miejsce: BemaSport
II miejsce: OKS Wschód
III miejsce: FC Krecik Team
Uzbierana kwota – 1.516,10 zł

– 21 grudnia turniej brydżowy.
Uzbierana kwota – 510 zł

– w sobotę 9 stycznia odbył się Wielkoorkiestrowy Turniej Piłki Siatkowej pod patronatem Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach. Na rzecz WOŚP zagrali: Audiostrefa, MOW Antoniewo, Potrzanowo, Transport Pauszek, Gimnazjum w Skokach, Szkoła Podstawowa w Skokach, Bolechowo, Duszki oraz OSP Sienno. Na podium stanęły drużyny:
I miejsce: Audiostrefa
II miejsce: MOW Antoniewo
III miejsce: Potrzanowo
Uzbierana kwota – 597.30 zł

– tego samego dnia grupa czterdziestu piechurów, 80 kijów i 2 psy w zimowej aurze wyruszyła w ok 16 km pieszy spacer wokół jez. Budziszewskiego w ramach IV Marszu po zdrowie.
Uzbierana kwota – 311 zł

Serdeczne podziękowania dla organizatorów, a przede wszystkim dla uczestników za udzielone wsparcie zarówno w formie aktywności fizycznej jak i finansowej co wszystkim nam powinno wyjść na zdrowie. Działania sportowo-rekreacyjne dały łącznie kwotę 3.003,17 zł. 🙂

Galeria zdjęć:

[Not a valid template]