29 stycznia odbył się  w Skokach II Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej. W drugiej edycji uczestniczyło 6 zespołów z województw: kujawsko -pomorskiego, wielkopolskiego i zachodnio- pomorskiego. W sportowej atmosferze bezkonkurencyjni byli skoccy gimnazjaliści, którzy zremisowali jedno spotkanie, a w pozostałych odnieśli zwycięstwa. Nasze gimnazjum reprezentowali następujący uczniowie klas pierwszych: K.Bartsch, M. Druciarek, Sz. Druciarek, K. Gronowski K. Kaczmarek, M. Futro, P. Markiewicz M. Ogórkiewicz, S. Piechowiak, Ł. Rakowski, P.Stoiński  H. Sygnecki. opiekun G. Samol

Ogromne podziękowanie kierujemy pod do dziewcząt z klasy I a z wychowawczynią H. Węglewską  za fantastyczną oprawę artystyczną i kulinarną, Pani I. Węglewskiej  za pomoc w organizacji turnieju, a Panu T. Jarzembowskiemu za sędziowanie wszystkich  spotkań.

Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki , którym turniej mógł się odbyć:  J. Wójcikowi,  M. Wójcikowi, J. Modlibowskiemu, a szczególnie Burmistrzowi naszej gminy Panu T. Kłosowi za ufundowanie i wręczenie nagród.

Wyniki rozgrywek prezentujemy w poniższej tabeli.

 

Gryfino

Bydgoszcz

Wyrzysk

M. Goślina

Skoki I

Skoki II

PUNKTY

MIEJSCE

Gryfino

X

1-0

2-0

1-1

0-0

1-1

8

III

Bydgoszcz

0-1

X

1-3

1-2

0-1

0-0

1

VI

Wyrzysk

0-2

3-1

X

4-1

1-3

1-0

9

II

M. Goślina

1-1

2-1

1-4

X

0-4

1-3

4

V

Skoki I

0-0

1-0

3-1

4-0

X

5-1

13

I

Skoki II

1-1

0-0

0-1

3-1

1-5

X

5

IV