U siebie, czyli na INEA Stadion w Poznaniu Lech Kolejorz rozegrał mecz z Legią Warszawa. Nawet ci, którzy na co dzień nie interesują się takimi wydarzeniami, wiedzą, że taki mecz musi budzić emocje! Wiedział to też Andrzej Surdyk organizując z Wiesławem Nowakiem wyjazd na mecz młodzieży ze skockiego Gimnazjum. Skoccy Gimnazjaliści regularnie jeżdżą na mecze Lecha Poznań, a 50-osobowy autokar jest zawsze pełen.

Natomiast pisząca te słowa pierwszy raz uczestniczyła w takim sportowym wydarzeniu. Ciężko się skupić na grze gdy, trybuny szaleją, to nie tylko mecz ale święto kibiców. Sektory tzw. Kotła nie zwiodły dopingując dwoją drużynę. Zmieniające się co róż transparenty, feeria barw, pirotechniczne efekty (choć zakazane) sprawiły iż warto coś takiego przeżyć. No i wynik który nawet nie kibica chwyta za serce 2:1 dla niebiesko – białych 🙂 🙂 🙂

Na wypełnionym po brzegi stadionie, przy 41 tysiącach kibiców, kibicom Legii Warszawa w ilości trochę ponad 2 tysiące osób trudno było się przebić z dopingiem dla swoich zawodników.

Taka mała refleksja na koniec! Szkoda, że czasem tyle jest w tym nienawiści, że ważniejsza dla niektórych zamiast sportowej rywalizacji jest nienawiść do zawodnika i kibica przeciwnej drużyny, tylko dla tego, iż pochodzi z innego miasta!!!

Zobacz relację z meczu >>>

[Not a valid template]