W dniu 13.10.2006r. blisko 100 osób z naszego powiatu pojechało na mecz Kolejarza. Wśród Kibiców byli trampkarze młodsi i starsi klubu „WEŁNA” Skoki.

Korzystając z tego, że w rozgrywkach okręgowej ligi piłkarskiej nasi trampkarze mieli pauzę pojechali jako kibice na mecz do Poznania. Była to wycieczka, która miała połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli możliwość obejrzenia meczu na żywo a przy okazji stanowiło element nauki rzemiosła piłkarskiego dla tych młodych piłkarzy.

W tym dniu w Poznaniu na stadionie przy ul. Bułgarskiej odbył się mecz Orange Ekstraklasy pomiędzy drużynami KKS Lech Poznań-ŁKS- Łódź.
Na trybunach zasiadło 16 tysięcy kibiców, w tym 44 naszych młodych piłkarzy wraz z opiekunami kibice ze skockiego fan clubu Lecha.
Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Lecha.

Radosław Kujawa