image_print
Z okazji Dni Miasta i Gminy Skoki w dniu 14 czerwca odbył się w Gimnazjum Turniej piłki nożnej szkół gimnazjalnych. W turnieju wzięło 5 zespołów, które grały systemem „każdy z każdym”.

Oto wyniki meczów:

Drużyny

wynik

Gimnazjum Skoki – I zespół – Gimnazjum Skoki – II zespół

4 : 1

Gimnazjum Mieścisko – Gimnazjum nr 1 Murowana Goślina

0 : 1

Gimnazjum Skoki – III zespół – Gimnazjum Skoki – I zespół

0 : 11

Gimnazjum Skoki – II zespół – Gimnazjum Mieścisko

1 : 2

Gimnazjum nr 1 Murowana Goślina – Gimnazjum Skoki – III zespół

7 : 1

Gimnazjum Skoki – I zespół – Gimnazjum Mieścisko

5 : 1

Gimnazjum Skoki – II zespół – Gimnazjum nr 1 Murowana Goślina

1 : 1

Gimnazjum Skoki – III zespół – Gimnazjum Mieścisko

1 : 3

Gimnazjum Skoki – I zespół – Gimnazjum nr 1 Murowana Goślina

1 : 0

Gimnazjum Skoki – III zespół – Gimnazjum Skoki – II zespół

1 : 3

Ostateczna kolejność w zawodach po rozegraniu wszystkich 10 meczów:
1. Gimnazjum Skoki – I zespół – 12 punktów
2. Gimnazjum nr 1 Murowana Goślina – 7 punktów
3. Gimnazjum Mieścisko – 6 punktów
4. Gimnazjum Skoki – II zespół – 4 punkty
5. Gimnazjum Skoki – III zespół – 0 punktów

Skład zwycięskiej drużyny:
1) Bartosz Rakowski
2) Krzysztof Witkowski
3) Martin Kędziora
4) Piotr Rakowski
5) Dawid Szczepaniak
6) Hubert Graczyk
7) Marcin Andrzejczak

Nagrody ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy Skoki wręczyły: sekretarz Gminy pani Blanka Gaździak, Elżbieta Skrzypczak – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Skokach oraz Gabriela Bagażyk.
Każda drużyna otrzymała puchar i dyplom a trzy najlepsze zespoły również medale.
Każdy uczestnik otrzymał drożdżówkę i napój.
Wszystkie mecze sędziowali panowie: Henryk Sienkiewicz i Henryk Marczyk
Organizator turnieju i opiekun skockich zespołów był Wiesław Nowak

W tym samym dniu swój turniej towarzyski z także z okazji święta gminy rozegrały także klasy 4-te skockiej szkoły podstawowej.
Wyniki:
4a – 4b 2 : 2
4a – 4c 4 : 4
4b – 4c 6 : 0
Ostateczna kolejność w turnieju klas 4 – tych:
1. KLASA IV B
2. KLASA IV A
3. KLASA IV C
Zwycięzcy zagrali w składzie: Jakub Obst, Jakub Andrzejewski, Mateusz Fertach, Błażej Gebler, Maciej Kujawa, Marcin Kruś, Jakub Kwapiński, Mateusz Nowak, Patryk Stoiński.

Gmina Mieścisko z opiekunem panem Tomaszem Tyszkiewiczem

Gimnazjum nr 1 Murowana Goślina z opiekunem panią Małgorzatą Mision