image_print

 Końcowa weryfikacje rozgrywek w rundzie jesiennej 2010 wygląda następująco:

Tabela rozgrywek ligi: Klasa okręgowa – Piła
Runda I – Końcowa weryfikacja:

lp.

nazwa drużyny

mecze

pkt.

bramki zdobyte

bramki stracone

pkt.
u siebie

pkt. na wyjeździe

1

KS Noteć Czarnków

15

36

43

18

18

18

2

KS Drawa Krzyż

15

34

37

23

21

13

3

GLKS Radwan

Lubasz

15

32

39

15

19

13

4

MLKS Sparta Złotów

15

31

41

10

19

12

5

KS Wełna Skoki

15

31

40

22

13

18

6

KS Korona Stróżewo

15

29

55

26

16

13

7

KS Pogoń Łobżenica

15

29

40

29

13

16

8

KS Nielba Wągrowiec

15

20

35

31

11

9

9

KS Fortuna Wieleń

15

18

26

33

10

8

10

GLKS Wysoka

15

17

29

31

10

7

11

LZS Iskra Krajenka

15

16

31

27

10

6

12

KS Unia Wapno

15

14

17

28

9

5

13

KS Stella Białośliwie

15

11

23

38

10

1

14

LKS Tarnovia Tarnówka

15

11

15

39

7

4

15

WKS Wyszyny

15

8

18

62

4

4

16

LZS Orkan Śmiłowo

15

2

8

65

2

0

 

 

Klasa Okręgowa Juniorów
Tabela rozgrywek ligi Piła: Liga Okręgowa Juniorów
RUNDA I

lp.

nazwa drużyny

mecze

pkt.

bramki zdobyte

bramki stracone

pkt.
u siebie

pkt. na wyjeździe

1

KS Lubuszanin Trzcianka

13

37

50

7

18

19

2

Towarzystwo Piłkarskie Piła

13

32

44

11

16

16

3

LZS Derby Stara Łubianka

13

25

34

26

19

6

4

KS Nielba Wągrowiec

13

23

56

13

15

8

5

KS LZS Iskra Szydłowo

13

20

19

16

10

10

6

KS Sokół Szamocin

13

20

30

14

11

9

7

KS Polonia Jastrowie

13

18

21

25

14

4

8

KS Noteć Czarnków

13

18

20

29

12

6

9

KS Wełna Skoki

13

18

19

22

11

7

10

LKS Płomień Połajewo

13

16

16

29

13

3

11

KS Drawa Krzyż

13

13

13

28

9

4

12

KS Fortuna Wieleń

13

9

14

31

5

4

13

WKS Wyszyny

13

7

10

38

4

3

14

KS Unia Wapno

13

4

13

70

3

1

 

 

Trampkarze Starsi Grupa III
Tabela rozgrywek ligi Piła
RUNDA I

lp.

nazwa drużyny

mecze

pkt.

bramki zdobyte

bramki stracone

pkt.
u siebie

pkt. na wyjeździe

1

KS Wełna Skoki

8

24

81

0

15

9

2

KS Unia Wapno

8

21

50

8

6

15

3

KS Leśnik Margonin

8

12

11

40

9

3

4

Towarzystwo Piłkarskie Piła

8

12

16

20

3

9

5

KS Łobrzonka Wyrzysk

8

12

21

29

9

3

6

KS Sokół Szamocin

8

9

17

38

6

3

7

GLKS Sokół Damasławek

8

7

14

43

6

1

8

KS Kłos Budzyń

8

7

12

30

4

3

9

KS Orzeł Osiek

8

3

12

26

3

0

 

 

Trampkarze Młodsi Grupa III
Tabela rozgrywek ligi Piła
RUNDA I

lp.

nazwa drużyny

mecze

pkt.

bramki zdobyte

bramki stracone

pkt.
u siebie

pkt. na wyjeździe

1

KS Zamek Gołańcz

6

14

27

10

7

7

2

KS Sokół Szamocin

6

12

28

9

6

6

3

WKS Wyszyny

6

10

16

10

7

3

4

KS Unia Wapno

6

10

20

21

4

6

5

KS Leśnik Margonin

6

5

15

31

0

5

6

GLKS Sokół Damasławek

6

5

5

7

4

1

7

KS Wełna Skoki

6

3

9

32

3

0

 

Strzelcy bramek Wełny Skoki w klasie okręgowej: Jakub Ślósarczyk 9, Marcin Ślósarczyk senior 7, Grzegorz Meller 6, Mateusz Deminiak 5, Marcin Ślósarczyk junior 5, Arkadiusz Szuderski 3, Eryk Nadworny, Krystian Tarnowski, Tomasz Jarzembowski, Krzysztof Pawliński, Paweł Smykowski.