5 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu rozegrano Mikołajkowy Turniej Warcabowy zorganizowany przez Powiat Wągrowiecki, a którego sadzią głównym był wicestarosta Michał Piechocki.

W zawodach udział wzięło 24 zawodników, w tym aż 14 z gminy Skoki!

Skoccy warcabiści pozują do wspólnego zdjęcia z pamiątkowymi dyplomami w obecności sędziego głównego Michała Piechockiego

A o to wyniki naszych graczy:

• Mistrzynią powiatu juniorów do lat 12 została Zuzanna Witt. 2 miejsce zajął Kamil Laube, 3 okazał się Konrad Witt, 4 była Adela Balcer.
  • W kategorii junior 13-18 lat 2 miejsce zajął Dawid Laube, 3 Anastazja Balcer, 4 Mikołaj Załęski.
  • W kategorii kobiet 2 była Aleksandra Tyll, 3 Katarzyna Laube.
  • W kategorii seniorów 3 był Robert Tyll, 7 Hubert Witt a 8 Mateusz Tyll.
  • Najmłodszymi zawodnikami byli dziesięciolatkowie: Adela Balcer, Kamil Laube i Konrad Witt, a najstarszym Mirosław Piechocki.
  • W punktacji rodzin zwyciężyła rodzina Tyllów przed rodzinami Laubów, Wittów, Balcerów i Załęskich.

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowania dzieci do turnieju.

Mirosław Piechocki z pucharem w ręku

Skoccy warcabiści podziękowali także swojemu trenerowi Mirosławowi Piechockiemu wręczając mu w podziękowaniu puchar pod nazwą Najlepszy Trener Szachowy.