To największy turniej w Wielkopolsce i jeden z największych w Polsce! W turnieju udział biorą zespoły z Konina, Kołobrzegu, Piły, Gniezna, Inowrocławia, Gorzowa, Ślesina, Gubina, Nakła, Swarzędza, Rokietnicy, Zakrzewa, Bydgoszczy, Wągrowca, Mieściska i wiele innych. Skoki będą reprezentować trzy zespoły Klubu Sportowego Wełna Skoki- trzymamy kciuki !!!

Rozgrywki pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Tadeusza Kłosa i Starosty Powiatu Wągrowieckiego Tomasza Kranca odbędą się na stadionie sportowym 2 czerwca (dzieci z rocznika 2010 roku), 8 czerwca (dzieci z rocznika 2008), 9 czerwca (dzieci z rocznika 2009).

Ponadto 22 czerwca – turniej w Szamocinie dla dzieci rocznika 2011, 23 czerwca turniej w Szamocinie dla dzieci urodzonych w 2012 roku, 29 -30 czerwca – dwudniowy turniej dla dzieci urodzonych w 2007 roku rozegrany zostanie w dwóch miastach jednocześnie: Szamocinie i Margoninie.

 

 

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!!!