W dniu 25.05.2014r. w Kobylcu odbyła się X Letnia Powiatowa Spartakiada LZS Mieszkańców Wsi Powiatu Wągrowieckiego.

W Spartakiadzie wzięły udział drużyny: ze Skoków, Gminy Wągrowiec, Mieściska, Gołańczy, Miasta Wągrowiec.

Młodzież oraz osoby dorosłe brały udział w następujących konkurencjach: rzut beretem, podnoszenie ciężarka, jazda rowerem slalomem, rzut lotką, rzut do kosza, łowienie rybek na sucho, strzelanie piłką do bramki, rzut przedmiotami do celu.

Grupa wychowanków z Antoniewa okazała się bezkonkurencyjna w większości konkurencji zdobywając wysokie miejsca i tak:

• Daria Różańska I miejsce- rzut beretem i III miejsce podnoszenie ciężarka
  • Oliwia Chmielak I miejsce jazda rowerem slalomem i II miejsce w rzucie beretem
  • Karolina Bawół I miejsce rzut lotką
  • Natalia Frąckowiak II miejsce rzut do kosza
  • Robert Blejwas II miejsce jazda rowerem slalomem
  • Ewelina Bańkowska III miejsce łowienie rybek na sucho
  • Ewelina Dampc III miejsce rzut do kosza
  • Ewelina Łuczak II miejsce rzut lotką oraz II miejsce strzelanie piłką do bramki
  • Sebastian Słomiński III miejsce rzut beretem
  • Patryk Korban II miejsce łowienie rybek na sucho oraz III miejsce tor przeszkód rowerem
  • Daniel Szarzyński I miejsce strzelenie piłką do bramki oraz I miejsce rzut do kosza.

W sumie wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie zdobyli 16 medali z czego: 4 za pierwsze miejsce, 6 za drugie miejsce i 6 za trzecie miejsce.

W rezultacie drużyna z Antoniewa uplasowała się wśród pozostałych druży na I miejscu uzyskując 223 punkty, Gmina Wągrowiec na drugim miejscu ze 164 punktami, na III miejscu drużyna z Mieściska, dalej z Gołańczy i z Miasta Wągrowiec.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy !!!