W weekend 27-28 stycznia w hali przy ul. Rogozińskiej rozegrane zostały 2 turnieje roczników 2007 i 2008 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki Z uwagi na sporą liczebność zawodników KS Wełna wytypował po dwa zespoły z każdego rocznika.

W sobotę do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów dzieci urodzonych w 2008. Po wielkich emocjach i meczach pełnych pasji zwycięzcą została drużyna Akadami Piłkarskiej Goool – trenera Łukasza Mendla – 2 miejsce zajęła ekipa Akademi Piłkarskiej Calcio – trenera Dawida Jasińskiego, trzecią lokatę zajęli Gospodarze Wełna Skoki – prowadzeni przez trenera Błażeja Geblera.
Po rozstrzygnięciach drużynowych – Burmistrz Miasta i Gminy Skoki wręczył nagrody indywidualne – najlepszym zawodnikiem został – Wojtek Niewadomy z drużyny Goool, najlepszym strzelcem Mateusz Więzik – AP Calcio, a najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik Wełny Skoki Mateusz Grzechowiak, po rozdaniu medali, pucharów, nagród rzeczowych wszyscy zawodnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie i zakończyli rywalizację.
Po sobotnich emocjach w niedzielę rano, w hali stawili się zawodnicy urodzeni w 2007 roku, do turnieju przystąpiło ponownie 8 zespołów, po raz kolejny dopisali rodzice oraz kibice, którzy w znacznej ilości przybyli oglądać młodych zawodników. Po zaciętej walce zwycięstwo wywalczyła drużyna Akademii Piłkarskiej Calcio, drugą lokatę zajęła drużyna Sokoła Mieścisko, trzecią lokatę zajęli gospodarze Wełna Skoki.

 Nagrody indywidualne – Najlepszym zawodnikiem turnieju został Patryk Hudziński z AP Calcio, królem strzelców – Mateusz Szczepaniak – Wełna Skoki, a najlepszym bramkarzem – Piotr Szamkuć z AP Goool.
Turnieje organizowane przez KS Wełna Skoki, przy wsparciu Burmistrza Miasta i Gminy Skoki, mają już swoją renomę, oraz są bardzo pozytywnie oceniane przez drużyny które biorą w nich udział, zawodnicy zawsze otrzymują medale puchary oraz nagrody rzeczowe, rodzice i kibice mogą częstować się kawa, herbatą i ciastem – oczywiście za darmo. Dziękujemy za wspaniała grę zawodnikom i trenerom – kibicom oraz wszystkim którzy odwiedzili halę, na pewno spotkamy się ponownie za rok!

Radosław Modlibowski