Turniej Piłki Siatkowej na stałe wpisał się w Skokach w „orkiestrowe granie”. W tym roku odbył się on 5 stycznia, czyli tydzień przed Wielkim Finałem. Jak zawsze cieszył się ogromnym powodzeniem. W turnieju wzięło udział 8 z 9 zgłoszonych drużyn. Skoczanie mogli podziwiać w siatkarskich zmaganiach przedstawicieli:

  1. Drużyny z Mieściska;
  2. Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Skokach;
  3. Koła Gospodyń Wiejskich w Potrzanowie;
  4. Ochotniczej Straży Pożarnej w Siennie;
  5. Powiatowego Urzędu Pracy w Wągrowcu;
  6. Powiatowej Komendy Policji w Wągrowcu;
  7. Sołectwa Rościnno;
  8. Urzędu Miasta i Gminy w Skokach.

To oni, w ten pochmurny, sobotni dzień wspaniałą zabawą i szczodrością serc zainicjowali w Skokach tegoroczną zbiórkę pieniędzy na cel przyświecający 21. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za co wszystkim gorąco DZIĘKUJEMY.

Zwycięzcą turnieju okazał się w tym roku team Koła Gospodyń Wiejskich w Potrzanowie, który wyprzedził Drużynę z Mieściska (miejsce II) oraz Drużynę Gimnazjum Nr 1 w Skokach (miejsce III). Miejsce IV zajęła Drużyna Powiatowej Komendy Policji w Wągrowcu. Tuż za nimi na miejscu V uplasował się team Sołectwa Rościnno. Dalej, na miejscu VI przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Skokach, na miejscu VII drużyna Powiatowego Urzędu Pracy w Wągrowcu, a na miejscu VIII Ochotnicza Straż Pożarna w Siennie. Drużyny za trud i poświecenie z jakim walczyły otrzymały pamiątkowe puchary.

Za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu Orkiestrowego Turnieju serdeczne podziękowania kierujemy do Dyrekcji Gimnazjum Nr 1 w Skokach.