W dniu 20 sierpnia 2011 roku odbyły się Dożynki w Rejowcu. O godzinie 14.30 odbyła się Msza Św. w intencji rolników. Po mszy, dalsza część uroczystości odbywała się przy świetlicy w Rejowcu. Starostami tegorocznych dożynek w Rejowcu byli Kazimiera Rybicka z Brzeźna i Jerzy Dembiński z Pawłowa Skockiego. W części artystycznej wystąpił zespół ,,STOKROTKI” z Tulec i Martyna Kujawa z Rejowca, która bardo ładnie  zagrała na organach. Następnie rozpoczęła się zabawa taneczna. Dodatkową atrakcję stanowiła loteria fantowa, w której nagrodą główna był tucznik, a którego wygrała pani Kramer z Brzeźna.

Organizatorami dożynek byli Sołtysi z Rejowca, Brzeźna, Stawian, Niedzwiedzin, Szczodrochowa i Pawłowa Skockiego.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom i osobom, które pomagały przy organizacji, prowadzeniu i obsłudze dożynek.