9 kwietnia (piątek) w hali widowiskowo – sportowej w Skokach zaszczepione zostało 240 osób w wieku 40 lat i więcej.

Szczepienia prowadzone były przez partnera medycznego Metropolii Poznań – Szpital Podolany. To już kolejna taka akcja w Skokach. 140 osób szczepione było szczepionką firmy Pfizer-BioNTech, 100 szczepionką firmy Astra Zeneca.

Na szczepienia w Skokach w ramach Metropolii Poznań zgłaszać się można TYLKO pod numerem telefonu 887 677 788 (w godzinach pracy Urzędu Miasta i Gminy w Skokach).

Prosimy także śledzić naszą stronę internetową oraz profil społecznościowy www.facebook.com/GminaSkoki, będziemy Państwa informować o naborach na szczepienia.

Oprócz Szpitala Podolany w Skokach szczepi jeszcze Mobilny Punk OBST Ambulans. Rejestracja odbywa się tu wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 612964134.