Gmina Skoki przystąpiła do projektu: Badania Klimatu Rowerowego 2020

Jeśli jeździsz rowerem codziennie, czasami lub tylko sporadycznie?

Przedstaw swoją opinię na temat warunków korzystania z roweru w Twoim mieście lub gminie. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z osobami kształtującymi politykę rowerową i zarządcami ruchu. Przekaż ważną informację zwrotną – opinią eksperta, codziennego użytkownika przestrzeni publicznej.

Jak wziąć udział w badaniu?

Narzędziem badawczym jest ankieta on-line. Należy wejść na stronę internetową https://rowerowyklimat.pl/, po naciśnięciu przycisku „weź udział – wypełnij ankietę” następuje przeniesienie do formularza ankiety.

Udział w ankiecie jest anonimowy, a jej wypełnienie zajmuje około 10 minut.

Aby Gmina Skoki była uwzględniona w wynikach badań MUSI spłynąć minimum 150 ankiet