? Nie pamiętasz, kiedy z Twojej posesji są odbierane odpady ? Zastanawiasz się, do którego pojemnika wyrzucić konkretny odpad? Chcesz być informowany o wydarzeniach lokalnych. Interesuje Cię jakość powietrza w gminie. To właśnie ta aplikacja jest dla Ciebie.

? EcoHarmonogram to nowa, darmowa aplikacja dla mieszkańców gminy Skoki. Nieoceniony pomocnik przy domowym gospodarowaniu odpadami w codziennym życiu. Aplikacja przypomni nam o zbliżającym się terminie wywozu odpadów komunalnych, poinformuje o zmianie harmonogramu oraz o istotnych zmianach związanych z gospodarowaniem odpadów komunalnych.

? EcoHarmonogram posiada szereg funkcjonalności takich jak szczegółowy opis „Gdzie wrzucić ”, po wpisaniu nazwy odpadu aplikacja wskaże do którego pojemnika/worka go wrzucić. Zawiera informacje o Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK), do którego należy wywozić kłopotliwe odpady takie jak: zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble, zużyte opony samochodowe itp. oraz co zrobić z odpadami niebezpiecznymi.

? Ponadto, poprzez aplikację mieszkańcy mogą zgłaszać reklamacje nieodebranych odpadów, przepełnionych koszy ulicznych czy dzikich wysypisk.

‼️‼️‼️ Oprócz tego aplikacja pozwala na wysyłanie powiadomień dot. spraw gminy, imprez czy ostrzeżeń ‼️‼️‼️

? Każdy użytkownik może dostosować aplikację do siebie. Dzięki temu może ustawić sobie, czy chce otrzymywać powiadomienia o wywozie odpadów dzień, dwa czy trzy dni wcześniej, a także godziny, w których informacja ma się wyświetlać.

? Bezpłatna aplikacja dostępna jest na system: Android, Windows Phone i Apple iOS.

? Więcej informacji w gminie lub na stronie www.ecoharmonogram.pl
Zachęcamy wszystkich do pobrania i korzystania z aplikacji „EcoHarmonogram”

? Zobacz poniżej film jak zainstalować aplikację na swoim smartfonie.