W piątek 20 września o godzinie 17:00 w Skokach mieszkańcy wraz z radnymi z danego okręgu wyborczego podjęli inicjatywę wspólnego sprzątania naszego miasteczka. Zbiórki zorganizowano w punkcie strategicznym dla danego obszaru następnie podzielono się na mniejsze grupy, tak aby uporządkować jak największy teren.

Bardzo cieszy zaangażowanie całych rodzin, a w szczególności najmłodszych.

Dla uczestników zorganizowano wspólne ognisko na którym podsumowano działania, wskazano miejsca zebranych odpadów oraz dyskutowano co można zrobić i jakie działania podjąć aby odpady lądowały w koszach…

Bardzo dziękujemy za tak duże zaangażowanie i mamy nadzieję, że ta inicjatywa stanie się cyklicznym wydarzeniem i może spowoduje, że „pozostali”  zastanowią się zanim zaśmiecą nasze wspólne podwórko jakim jest miasto Skoki.