Pan/Pani …..sołtys sołectwa ……………
Serdecznie gratuluję  wygranych wyborów na sołtysa. Życzę Panu/Pani, aby oddanie lokalnej społeczności było zawsze nadrzędnym celem, a zaufanie jakim obdarzyli Pana/Panią wyborcy stanowiło determinację do wytrwałości w pełnieniu powierzonych Panu/Pani obowiązków.

Burmistrz Miasta i Gminy Skoki
Tadeusz Kłos

Takie oto gratulacje w dniu dzisiejszym z rąk burmistrza Tadeusza Kłosa dostali wszyscy nowo wybrani sołtysi sołectw z gminy Skoki kadencji 2019 – 2024.
O wynikach wyborów szerzej pisaliśmy w artykule Sołeckie wybory w pigułce

Pierwsze spotkanie sołtysów było bardzo ogólne, parę słów o gminie powiedział burmistrz Tadeusz Kłos, przedstawił kierowników referatów urzędu oraz jednostek organizacyjnych, którzy przekazali w pigułce czym się zajmują i w jakich sprawach należy się do nich zwracać.

Wszystkim sołtysom zwłaszcza tym nowym życzymy powodzenia i wytrwałości w pracy z i na rzecz swoich mieszkańców.

Galeria zdjęć ze spotkania, foto. Karolina Stefaniak