Artyści – profesjonaliści, niezwykle utalentowani żołnierze byli głównymi bohaterami, minionej niedzieli, w Skokach. Gościli u nas po raz szósty i po raz kolejny udowodnili, że są mistrzami śpiewu, tańca, muzyki, kultury osobistej i estetyki artystycznej. Dodatkowo zachwycili publiczność bogactwem strojów. I choć umundurowanie wyjątkowej armii nie było tego dnia typowo wojskowe, wszak był to koncert karnawałowy, to w połyskującym prezentowali się idealnie do okoliczności. Samowolka w zakresie nieograniczonych braw i owacji wyzwoliła w kilkusetosobowej publiczności emocje, których niektórzy wręcz nie mogli opanować. Były to jednak bardzo pozytywne przeżycia, spowodowane zaplanowanym „atakiem” Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Dziękujemy widzom za cudowne przyjęcie artystów i znakomitą atmosferę.

Zdjęcia: Kinga Lubawa Foteska