18 sierpnia  rozegrano w Łosińcu finałowe spotkanie w ramach Gminnej Ligi Piłki Nożnej. Mecz zakończył się sukcesem Łosińca, tym samym drużyna ta  została zwycięzcą Turnieju.  Łącznie podczas trwania ligi zespoły spotykały się sześć razy na boiskach w Łosińcu oraz Sławie Wielkopolskiej, a także na boisku o sztucznej nawierzchni na skockim Orliku.

Po rozegraniu ostatnich spotkań tabela przedstawiała się następująco:

1/ Łosiniec
2/ Sława Wielkopolska
3/ Kakulin I
4/ Rościnno
5/ Potrzanowo
6/ Niedźwiedziny
7/ Kakulin  2

Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos wręczył na ręce kapitanów drużyn Puchary oraz bony do wykorzystania na zakup sprzętu sportowego w ramach nagrody za walkę, wytrwałość i zaangażowanie drużyn, życząc jednocześnie, aby nie tracili zapału do treningów i spotkań na boisku.